Loading

Bir otelde konaklamak bizlere her zaman tatil ve eğlenceyi çağrıştırmaz elbette. İş hayatının içinde olan, yoğun seyahat temposu bulunan hemen hemen herkes yaşamında belli dönemlerde “otel hayatını” sıklıkla deneyimlemiştir. Tanıştığımız kişileri tanımlamak için çok başvurmasak da, herkesin otel yaşamına duyduğu ilginin başka başka olduğunu da mutlaka duyarız. İş temposu, yollarını sıklıkla bir otele düşürenler iyi bilir ki bu ilginin gerçek kaynağı bir gün bir otelde yaşanmış olası deneyimlerdir.

Uzun dönemlerde evden uzak kalmak, ev konforunu ve rahatlığını özlemek bazen zorlayıcı olsa da, her anlamda hijyen ve rahatlık beklentilerimizi karşılayan bir otelde kalmak elbette müthiş keyiftir.

İşte RAMADA PLAZA BY WYNDHAM İZMİR, sizlere sunduğu hizmet kalitesi, üst düzey temizlik koşulları ve harika personeliyle bu keyfi tam anlamıyla sunan eşsiz bir adres.

Her ne kadar sıklıkla otel seçimlerimizi fotoğraflardan ya da bizlere sunulan hizmet paketleri üzerinden görmeden yapsak ta, evimiz haricinde konaklayacağımız mekanlar için birinci derecede beklentimiz koşulsuz hijyendir.

Giriş yaptığınız odaların zemin döşemelerine hızlıca attığınız bakışlar, oda içerisindeki mobilyaların parlaklığından duyduğunuz keyif ve elbette kapıdan girer girmez sizi saran o harika temizlik kokusunu duyduğunuz an iç sesiniz şunu fısıldar “ evet, burada rahatça uyuyabilirim”

Elbette RAMADA PLAZA BY WYNDHAM İZMİR tam da bu kalitede, otele adım attığınız an üst düzey teknoloji ile gerçekleştirilmiş temizliği,  pandemi koşullarına hassas ve ödünsüz uyması ve her türlü hijyeni otelin her noktasında misafirlerine sunmadaki hassasiyetiyle mükemmel bir tercih.

Hijyen gözle görüldüğü kadar duyularla da hissedilebilen bir konu kuşkusuz. RAMADA PLAZA BY WYNDHAM İZMİR’de konaklarken o yumuşacık yastıklara başınızı koyduğunuz anda hissedeceğiniz temizlik ve güven hissinin tam anlamıyla yansıması ve hassas özeni, gözünüzle görmediğiniz mekanlarda  da vardır. Yemek saatlerinizi   geçireceğiniz   restoranların dezenfeksiyonu, mutfakların temizliği ve sizlere hazırlanan eşsiz lezzetteki her türlü sunumun hazırlık aşaması yine bu ödünsüz hijyen ortamlarında gerçekleşir. Dokunduğunuz her yer ve adım attığınız her mekan sağlığınız ve güveniniz için defalarca temizlenir ve kontrol edilir.

RAMADA PLAZA BY WYNDHAM İZMİR, siz değerli misafirlerine, otel resepsiyonuna geldiğiniz andan, otelden ayrılış saatine kadar sunduğu her hizmette bir müşteriden çok, tekrar buluşacağı bir dosta gösterilen özeni sunar. Bu nedenle hem iş seyahatleriniz için yalnızken sizler, hem de tatilleriniz için en değerlileriniz aileniz için güvenle konaklamanız ve keyifli anılar biriktirmeniz için sizleri otelimize bekliyoruz.

RAMADA PLAZA BY WYNDHAM İZMİR’de bir gece geçirdiğinizde, siz de bu temizlik ve güven duygusunun bağımlısı olacak ve bu keyiften asla vazgeçemeyeceksiniz.