Loading

Misafirlerimizin güvenilir gıda tüketmesini en büyük sorumluluğumuz kabul ediyor, yüksek kalite ve hijyen standartlarına uygun hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılarken, sağlıklarını da son derece önemsiyor ve bu doğrultuda güvenilir, temiz, kaliteli, sağlıklı yiyecek-içecekler hazırlıyoruz.

Otelimizin restoran, bar ve mutfak bölümlerinde kullandığımız modern üretim akışının her aşamasında planlı ve düzenli bir organizasyon yürütüyoruz. Gıdaların kazanımı, üretimi, uygulaması, depolanması ve servisi sırasında gerekli önlemlerin alınmasını sağlıyor ve sürecin takibini yapıyoruz. Yaşamsal bir öneme sahip olan “hijyen” konusunda misafirlerimiz için aldığımız önlemler:

  • Mutfak bölümünden kat çalışanlarımıza kadar bütün otel personellerimizin sağlık kontrollerinin denetlenmesi,
  • Önleyici tedbirlerdeki işleyişin kontrolü,
  • Personellerimizin kişisel temizliğinin doğru şekilde yapılması, bone-maskelerin kullanımı ve kişisel hijyen bilincinin aktarımında gerekli eğitimin verilmesi,
  • Hazırlanan yemeklerin tamamından alınan numunelerin 72 saat boyunca uygun koşullarda saklanması ve analizinin yaptırılması,
  • Odalardaki kaliteli ve hijyen standartlarına uygun suyun temini için, aylık olarak Legionella analizlerinin yaptırılması.

Siz değerli misafirlerimize hijyenik bir ortamda, güvenilir gıdayı kaliteli hizmetimizle sunuyoruz. Sağlığınızı önemsiyor, konforunuz için çalışıyoruz.